Connect with us

Video

TSK’dan Klip Paylaşımı: 44. Yıl Dönümünde Kıbrıs Barış Harekatı

Kıbrıs Barış Harekatı

Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 44. yıl dönümünde, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) o döneme ait görüntülerin yer aldığı bir klip paylaştı.

TSK’dan yapılan paylaşımda, “Kıbrıs Mutlu Barış Harekatının 44’üncü Yıl Dönümünde Şehitlerimizi ve Gazilerimizi Rahmet ve Minnetle Anıyoruz” denildi.

Video kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/video/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  Kendi Sesinden Tolstoy: İnsan Her Zaman Özgürdür
reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Politika

1991 ‘Liderler Açık Oturumu’ Sosyal Medyanın Gündeminde

liderler açık oturumu 1991

Türkiye, Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasında gerçekleşecek açık oturuma kilitlenmiş durumda. Bugün yapılacak canlı yayın öncesi, 1991 Liderler Açık Oturumu yeniden gündeme geldi. Bundan 28 yıl önce gerçekleştirilen ve gençlerin bilmediği bu görüntüler, Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu oturumu sebebiyle sosyal medyada gündem oldu.

Siyasi nezaketin hiç bozulmadığı açık oturumlarda liderler, TRT ekranlarında Türkiye’ye ve Dünya’ya ilişkin görüşlerini kendi aralarında tartışırlardı.

Bozkurt Güvenç’in sunuculuğunu yaptığı, siyasi parti başkanlarının katıldığı programda; 1991-1992’de Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeler konu ediliyor. Oturumda Bülent Ecevit, Süleyman Demirel, Mesut Yılmaz, Erdal İnönü, Doğu Perinçek ve Necmettin Erbakan bulunuyor. Videolar, TRT Arşiv tarafından internete yüklenmişti.

Politika kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/politika/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  Artırılmış Gerçeklik: Saç Renginizi Değiştirmeden Önce Görme İmkanı
Okumaya devam et