Connect with us

Spor

Konyaspor La Casa Del Papel’den Esinlendi: Sıra Dışı Forma Tanıtımı

Süper Lig’in başarılı ekiplerinden Atiker Konyaspor La Casa Del Papel dizisinden esinlenerek, sıra dışı bir forma tanıtımı gerçekleştirdi. Tanıtım klibi, “Büyüktür Bu Forma” mottosuyla paylaşıldı. Klipte arka fonda, Çav Bella şarkısı kullanıldı. Kulüp çalışanlarının rol aldığı tanıtım klip, kulübün sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Sosyal Medyada Günün En Çok Konuşulan Haberi Oldu

Klipte futbol takımının bu sezon giyeceği formaların kulüp müzesine geldiğini öğrenen bir grup taraftarın, gizlice müzeye girerek formaları görmesi konu alınıyor. Videoda dikkat çeken bir başka ayrıntı ise formalarda yer alan isimlerin tümünün farklı bir anlama sahip olması.

Giyilecek yeşil-beyaz çubuklu formanın arkasında, geçtiğimiz aylarda vefat eden 91 numaralı formasıyla futbolcu Muhammet Yürükuslu yer alıyor. Siyah formada ilk başkan Süreyya Ege, beyaz formada 2010’da bir kazada yaralanan futbolcu Poljac ve yeşil formada 11 yaşında hayata gözlerini yuman Konyasporlu taraftar Alperen Öztaş’ın isimlerine yer verildi.

İşte o video:

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  7DAYS EuroCup Başlıyor: Galatasaray Avrupa'daki İlk Maçına Çıkıyor
reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Politika

CHP Spor Kurulu Danışma Meclisi 14 Aralık’ta Toplanıyor

CHP SPOR KURULU

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez bünyesinde oluşturulan ve başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya’nın yaptığı Spor Kurulu 14 Aralık’ta CHP Genel Merkezi’nde toplanıyor.

Periyodik olarak toplantılarını düzenleyen kurul, yürütme kurulu, yönetim kurulu ve danışma kurulu şeklinde üç ayrı organla birlikte toplantılarına devam ediyor. En son 4 Aralık 2019 tarihinde İstanbul’un Avcılar ilçesinde yürütme kurulu toplantısını gerçekleştiren Spor Kurulu, 14 Aralık Cumartesi günü genel merkezde “Spor Kurulu Danışma Meclisi” toplantısını gerçekleştirecek.

2020 Çalışma Programı Oluşturulacak

Gerçekleşecek olan toplantının gündeminde illerde oluşturulacak spor kurullarının oluşumu, danışma kurullarının çalışma şekilleri, 2020 yılı çalışma programı gibi konular yer almaktadır.

14 Aralık saat: 10.00’da CHP Genel Merkezinde başlayacak olan toplantıda Spor Kurulu Başkanı Yıldırım Kaya’nın konuşması basına açık olduktan sonra toplantı basına kapalı olarak devam edecek.

Politika kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/politika/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  EURO 2024 İçin Türkiye Hazır! Ev Sahibi Bugün Belli Oluyor
Okumaya devam et