Connect with us

Startup

StartUpCampus Girişimcilik Programı’na Başvurular Devam Ediyor

Akbank ve Endeavor Derneği iş ortaklığında hazırlanan StartUpCampus Girişimcilik Programı için son başvuru tarihi 5 Ekim 2018 Cuma.

Program, Kasım 2018 – Ocak 2019 tarihlerinde 10 haftaya yayılan eğitim, atölye ve mentörlük süreciyle destekleyip yatırımcılarla buluşturarak büyümelerini hızlandırmayı amaçlıyor.

Genç girişimciler StartUpCampus Programı’nda işlerini büyütme yolunda destekleyecek eğitim ve atölye çalışmaları ile mentörlük sürecine dahil olacaklar. StartUpCampus’e katılan tüm startup’lara ayrıca program ana destekçisi ve iş ortağı olan Akbank’ın inovasyon ekibiyle tanışma ve işbirliği fırsatlarını değerlendirme şansı sunulacak.

akbank startupcampus

StartupCampus Nedir?

Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında hayata geçirdiği StartUpCampus, girişimini yeni başlatmış girişimcileri, işlerini büyütme ve ölçeklendirmelerine yönelik olarak, girişimcilere özel hazırlanmış 10 haftalık bir programla destekliyor.

StartUpCampus’te yer alan 12 start-up, her hafta gerçekleşecek eğitim ve mentorluk modüllerinin yanı sıra Endeavor’ın ulusal ve uluslararası network’üyle destekleniyor. Ayrıca programın son gününde gerçekleşecek Demo Day’de Startuplar, yatırımcılara sunum yapma şansı bulacak.

Programa başvuru için: https://startupcampus.typeform.com/to/mUruAL%20

Startup kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/startup/

reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Startup

TÜBİTAK BiGGinner 2020 Dönemi Başvuruları Başladı

tübitak bigginner

Teknoloji tabanlı ve yenilikçi iş fikri sahibi girişimcilere 200.000 TL hibe desteği verilen TÜBİTAK 1512 BİGG Programı’nın resmi yürütücüsü BiGGinner 2020 dönemi başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 17 Ocak 2020.

Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş., TÜBİTAK tarafından 1512 Bireysel Genç Girişimci Destekleme Programı kapsamında teknolojik iş fikri sahibi girişimcilerin iş fikirlerinin toplanması, desteklenmesi ve değerlendirilmesi ile ön değerlendirmeyi geçen girişimcilere yönelik ön kuluçka ve mentörlük desteklerinin verilmesi amacıyla görevlendirilen resmi uygulayıcı kuruluş olarak BiGGinner programını yürütmektedir.

Tanıtım Etkinliği 8 Ocak’ta

TÜBİTAK 1512 BiGG ve BiGGinner programının tanıtılacağı ve girişimcilerin süreç hakkında bilgilendirileceği bu etkinlik, teknoloji tabanlı iş fikri sahibi herkesin katılımına açıktır. Etkinlik, 8 Ocak Çarşamba akşamı saat 18:30-20:30 arası Kolektif House Levent’te gerçekleştirilecektir.

Program Başvuruları Açık

Herhangi bir şirkette ortaklığı bulunmayan, en az lisans son sınıf öğrencisi olan ve teknoloji tabanlı iş fikrini hayata geçirirken kendine hız verecek paraya ihtiyacı olan genç girişimcileri TÜBİTAK’ın 200.000 TL hibe destekli programına başvuru yapabilir.

Öncelikli Alanlar: Enerji ve Temiz Çevre Teknolojileri, Dijital Teknolojiler ve IoT, Akıllı Ulaşım ve Akıllı Şehirler, Sağlık ve Biyoteknoloji

Başvuru yapmak için: https://www.bigginner.com/basvur

Startup kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/startup/

Okumaya devam et