Connect with us

Teknoloji

Türkiye Geleceği Bulutla Yakalayacak: Microsoft Teknoloji Zirvesi

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019

Bu yıl 6.sı gerçekleştirecek Microsoft Teknoloji Zirvesi, 7 Mart 2019’da Haliç Kongre Merkezi’nde, Türkiye’deki büyük ve orta ölçekli firmaları hedefleyen C-level yönetici katılımı, iş karar vericileri ve BT profesyonellerini bir araya getiriyor.

Her sene 2000’i aşkın ziyaretçinin ağırlandığı Zirve’de; dünyadan ve Türkiye’den müşteri başarı hikayeleri, Microsoft ve iş ortakları sunumları ve uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözümleri gibi konular paylaşılacak. Bu yıl da katılımcılar, Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik ve Yeni Nesil Teknolojiler (Yapay Zeka, Blockchain, Sanal Gerçeklik, vs) ile buluşurken; Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla bu teknolojileri deneyimleme imkanı da bulacak.

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019’un Konuşmacıları

Ali Fuat Erbil – Garanti Bankası CEO’su, Serdar Kuzuloğlu – Teknoloji ve Trend Yazarı, Dr. Eng. M. Sani Şener – TAV Havalimanları Holding CEO’su, Haydar Yenigün – Ford Otosan CEO’su, Prof. Dr. İlber Ortaylı – Tarihçi Yazar

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019’da Ele Alınacak Konular

Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi

Dijital İş Yeri

Microsoft Technology Center

Sektörel Çözümler Demo Alanı

Kayıt olmak için

Teknoloji kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/teknoloji/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  Dijital Koku: Kokuyu Artık Dijital Ortamda Hissedebileceğiz
Okumaya devam et
reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi

Türkiye İnovasyon Haftası 3-4 Mayıs 2019’da İstanbul Kongre Merkezi’nde

Türkiye İnovasyon Haftası

“Türkiye İnovasyon Haftası”, Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 3-4 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

2012 yılından itibaren T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonuyla, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası; global şirketlerin üst düzey yöneticilerinden, inovasyonun fikir liderlerine, yaratıcı fikirleri ve global bakış açılarıyla sektörlerini ileriye taşıyan girişimcilerden gençleri destekleyen yatırımcılara, akademisyenlerden öğrencilere, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticilerinden kamunun en üst düzey temsilcilerine kadar inovasyona dokunan tüm paydaşları bir araya getiriyor.

Türkiye’nin en yenilikçi ve büyük kurumlarından TEB, THY, Turkcell, Arçelik ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin stratejik partnerliğinde bu yıl 7.’si düzenlenecek olan Türkiye İnovasyon Haftası’nda yine birbirinden çarpıcı konular ele alınacak.

Refik Anadol / Yönetmen, Chris Barton / Shazam Kurucu Ortağı, Marcus East / National Geographic CTO, Toomas Hendrik Ilves / Estonya Eski Devlet Başkanı, Kevin J. Debruin / NASA Eski Füze Mühendisi’nin ana konuşmacılar olduğu etkinlikte; Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN /ASELSAN Genel Müdürü, Dr. R. Erdem ERKUL / Microsoft Türkiye Kamu Sektörü ve Yatırımlarından Sorumlu GMY, Dr. Soner CANKO / Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü ve Prof. Dr. Temel KOTİL / Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Genel Müdürü gibi isimler de konuşmacı olarak yer alıyor.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe kayıt yaptırmak için: https://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/tr/ziyaretci-kayit

Teknoloji kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/teknoloji/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  Microsoft'un Kurucularından Paul Allen Hayatını Kaybetti
Okumaya devam et