Connect with us

Teknoloji

Türkiye Geleceği Bulutla Yakalayacak: Microsoft Teknoloji Zirvesi

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019

Bu yıl 6.sı gerçekleştirecek Microsoft Teknoloji Zirvesi, 7 Mart 2019’da Haliç Kongre Merkezi’nde, Türkiye’deki büyük ve orta ölçekli firmaları hedefleyen C-level yönetici katılımı, iş karar vericileri ve BT profesyonellerini bir araya getiriyor.

Her sene 2000’i aşkın ziyaretçinin ağırlandığı Zirve’de; dünyadan ve Türkiye’den müşteri başarı hikayeleri, Microsoft ve iş ortakları sunumları ve uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözümleri gibi konular paylaşılacak. Bu yıl da katılımcılar, Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik ve Yeni Nesil Teknolojiler (Yapay Zeka, Blockchain, Sanal Gerçeklik, vs) ile buluşurken; Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla bu teknolojileri deneyimleme imkanı da bulacak.

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019’un Konuşmacıları

Ali Fuat Erbil – Garanti Bankası CEO’su, Serdar Kuzuloğlu – Teknoloji ve Trend Yazarı, Dr. Eng. M. Sani Şener – TAV Havalimanları Holding CEO’su, Haydar Yenigün – Ford Otosan CEO’su, Prof. Dr. İlber Ortaylı – Tarihçi Yazar

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019’da Ele Alınacak Konular

Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi

Dijital İş Yeri

Microsoft Technology Center

Sektörel Çözümler Demo Alanı

Kayıt olmak için

Teknoloji kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/teknoloji/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  Japonya, Yapay Zeka Destekli Robotlarla İngilizce Öğretecek
Okumaya devam et
reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi

İzmir’de İlk Kez Düzenleniyor: Proje Yönetim Zirvesi

PM Summit İzmir Dijital Dönüşüm

Her yıl dönemin beklenti ve trendlerine uygun bir temayı konu alarak Project Management Institute (PMI) Turkey Chapter tarafından İstanbul ve Ankara’da düzenlenen Proje Yönetim Zirvesi (PM Summit), İzmir’de ilk defa düzenleniyor. 6 Nisan 2019 tarihinde, Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde düzenlenecek zirve,“Dijital Dönüşüm” teması altında gerçekleştiriliyor.

PM Summit İzmir’de Süreyya Ciliv, Necip Özbey, Tolga Gören, Ercan Altuğ Yılmaz, Bahar Kayserioğlu, Olca Sürgevil Dalkılıç, Haluk Soyuer, Gürhan Zincircioğlu, Tolga Özsarı gibi konuşmacılar ve farklı konularda atölye çalışmaları ile dijital dönüşüm konusu işlenecek.

Proje Yöneticiliğini Ömer Sümbül’ün üstlendiği zirvede, “Dijital dönüşüm nedir? Hangi sektörlerde dönüşüm henüz başlamadı? Türkiye dijital dönüşümün neresinde? Tehdit altındaki mesleklerimiz neler? Dijitalleşen dünyada insanın yeri ne olacak? Organizasyonlarımız, iş süreçlerimiz, ilişkilerimiz ne ölçüde etkilenecek? Proje yönetimi ilkeleri ve standartları bu dönüşümde nasıl bir öneme sahip?” gibi dijital dönüşüme dair merak edilen sorulara yanıtlar aranacak.

Zirveye katılan Project Management Professional (PMP) sertifikası sahipleri 7 Project Deveopment Unit (PDU) kazanacaklar.

Zirve Programı şu şekilde:

Zirveye kayıt yaptırmak için: http://www.pmi.org.tr/summit/izmir2019

Teknoloji kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/teknoloji/

Ekonomi kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/ekonomi/

Okumaya devam et