Connect with us

Startup

İÜ Girişimcilik Kulübü Sunar: Shift Up Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi

Shift Up Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi

İstanbul Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından bu yıl 6. kez düzenlecek olan Shift Up Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi, 4 Mayıs 2019 tarihinde saat 09.00’da İstanbul Üniversitesi’nin Cemil Bilsel Oditoryumu’nda gerçekleştirilecek.

Etkinlik, ilham verici konuşmalar ve startup standları ile girişimcilik ve teknolojinin her aşamasını katılımcılar ile buluşturuyor. Ana sahnesinde 8+ oturumda 20+ konuşmacının yer alacağı etkinlikte, ‘Startup Garden’ alanında da 40+ startup standı yer alacak.

Shift Up’19’da girişimcilik, yapay zeka, finansal teknolojiler, e-ticaret, e-spor, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar ve daha birçok konu ele alınırken, hızla değişen girişimcilik ekosistemindeki güncel gelişmeleri de takip edebileceksiniz.

Shift Up’ın Kesinleşen Konuşmacıları:

 • Ömer Erkmen (Melek Yatırımcı & Mentör)
 • Ali Karabey (212 VC Managing Director)
 • Alemşah Öztürk (CEO at 4129Grey)
 • Bager Akbay (Zemberek & iskele47 Co-Founder)
 • Hakan Erdoğan (Co-Founder & CEO at Craftbase)
 • Lemi Orhan (Agile Software Craftsman & Co-Founder at Craftbase)
 • Mona Aykul (Gamfed Turkey Temsilcisi)
 • Tahsin Işın (Co-Founder iyzico)
 • Yakup Bayrak (Sherpa Founder)
 • Gülsüm Çıracı (Co-Founder at Startupfon)
 • Özgür Güneri (CEO at BTC Turk)
 • Kenan Çolpan (Boğaziçi Ventures Board Member)
 • Burç Tanır (CEO & Co-Founder Prisync)

Kayıt için: http://iugirisim.com/shiftup/

Startup kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/startup/

reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Startup

TÜBİTAK BiGGinner 2020 Dönemi Başvuruları Başladı

tübitak bigginner

Teknoloji tabanlı ve yenilikçi iş fikri sahibi girişimcilere 200.000 TL hibe desteği verilen TÜBİTAK 1512 BİGG Programı’nın resmi yürütücüsü BiGGinner 2020 dönemi başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 17 Ocak 2020.

Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş., TÜBİTAK tarafından 1512 Bireysel Genç Girişimci Destekleme Programı kapsamında teknolojik iş fikri sahibi girişimcilerin iş fikirlerinin toplanması, desteklenmesi ve değerlendirilmesi ile ön değerlendirmeyi geçen girişimcilere yönelik ön kuluçka ve mentörlük desteklerinin verilmesi amacıyla görevlendirilen resmi uygulayıcı kuruluş olarak BiGGinner programını yürütmektedir.

Tanıtım Etkinliği 8 Ocak’ta

TÜBİTAK 1512 BiGG ve BiGGinner programının tanıtılacağı ve girişimcilerin süreç hakkında bilgilendirileceği bu etkinlik, teknoloji tabanlı iş fikri sahibi herkesin katılımına açıktır. Etkinlik, 8 Ocak Çarşamba akşamı saat 18:30-20:30 arası Kolektif House Levent’te gerçekleştirilecektir.

Program Başvuruları Açık

Herhangi bir şirkette ortaklığı bulunmayan, en az lisans son sınıf öğrencisi olan ve teknoloji tabanlı iş fikrini hayata geçirirken kendine hız verecek paraya ihtiyacı olan genç girişimcileri TÜBİTAK’ın 200.000 TL hibe destekli programına başvuru yapabilir.

Öncelikli Alanlar: Enerji ve Temiz Çevre Teknolojileri, Dijital Teknolojiler ve IoT, Akıllı Ulaşım ve Akıllı Şehirler, Sağlık ve Biyoteknoloji

Başvuru yapmak için: https://www.bigginner.com/basvur

Startup kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/startup/

Okumaya devam et