Connect with us

Teknoloji

Marvel’in Sevilen Çizgi Romanları Sesli Kitap Oluyor

Marvel'in Sevilen Çizgi Romanları Sesli Kitap Oluyor

Film ve çizgi romanlarıyla dünya çapında milyonlarca insan tarafından sevilerek takip edilen Marvel, yeni bir proje ile geliyor. En son yapımı Avengers – End Game filmi ile sinematik evreninin zirvesine ulaşan Marvel şimdi de çizgi romanlarını “sesli kitap” haline getiriyor.

Sesli kitap yayıncısı Dreamscape Media, Marvel’in ikon haline gelmiş bazı çizgi romanlarını sesli kitaplara dönüştürmek için Marvel Entertainment ile anlaştı. Oluşturulan ürünler hem satışa sunulacak hem de Eylül ayından itibaren ücretsiz sesli kitap servisi Hoopla kütüphanesine eklenecek.

Sesli Kitaba Dönüştürülecekler Arasında Wolverin de Var

Anlaşmanın kapsamına giren bazı çizgi romanlar arasında; The Ultimate Spider-Man, The Ultimate X-Men, X-Men: Codename Wolverine  ve Daredevil: The Man Without Fear var. Bu çizgi romanlarının yanı sıra David Michelinie, Tony Isabella, Len Wein, Marv Wolfman ve Peter David gibi yazarlardan gelen eserler de yer alıyor.

Dreamscape: İşbirliği Yapmaktan Gurur Duyuyoruz

Dreamscape Media yayıncısı Tammy Faxel tarafından gerçekleştirilen açıklamada, “Hayranlarına en sevdikleri süper kahramanlarla bağlantı kurmaları için yeni bir yol sağlamak amacıyla Marvel Entertainment ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz.” ifadeleri kullanıldı.
Teknoloji kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/teknoloji/

reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji

Elon Musk, Mars’ta Koloni Kurmak İçin Nelerin Gerektiğini Açıkladı

mars'a koloni elon musk spacex

SpaceX uzay taşımacılığı şirketinin sahibi Elon Musk, Mars’a koloni kurulması için nelerin gerektiğini Twitter hesabından paylaştı. Elon Musk’ın yaptığı açıklamalara göre, Mars’ta serbest bir şekilde çalışabilecek bir yerleşim biriminin inşası için yaklaşık bin Starship gemisi ve en az bir milyon ton kaynak ve ekipman gönderilmesi gerekiyor.

Musk, Dünya ile Mars’ın uçuş için uygun mesafeye yılda iki kez yaklaştıklarından, kaynak naklinin yaklaşık 20 yıl alacağını belirtti. Musk, her bir seferin SpaceX’e iki milyon dolara mal olacağını da sözlerine ekledi.

Koloni kurmak için kullanılması planlanan Starship’in prototipini daha önce başarıyla test etmişti. Starship’in ilk test örneği olan Starhopper 150 metreye kadar yükselerek bir dakika süren uçuştan sonra yere dikey iniş yapmıştı.

Teknoloji kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/politika/

Okumaya devam et