Connect with us

Video

Boğaziçi Üniversitesi’nde Rektöre Protesto: Öğrenciler Sırtlarını Döndü

mehmed özkan boğaziçi protesto

Boğaziçi Üniversitesi mezuniyet töreninde konuşmasını yapmak için kürsüye çıkan Rektör Mehmed Özkan, öğrenciler tarafından protesto edildi. Rektör Özkan’ım konuşmaya başlamasıyla yüzlerce öğrenci sırtını döndü ve ıslıklarla konuşmayı protesto etti.

Rektör Mehmet Özkan rektörlük seçimlerine katılmamış ve doğrudan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi Rektörü olarak atanmıştı.

Özkan, daha önceki mezuniyet töreninde de benzer protestolara maruz kalmıştı.

Gündem kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/gundem/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  Kadıköy Plak Günleri 2018 Başlıyor: 09 - 10 Eylül
reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Politika

1991 ‘Liderler Açık Oturumu’ Sosyal Medyanın Gündeminde

liderler açık oturumu 1991

Türkiye, Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasında gerçekleşecek açık oturuma kilitlenmiş durumda. Bugün yapılacak canlı yayın öncesi, 1991 Liderler Açık Oturumu yeniden gündeme geldi. Bundan 28 yıl önce gerçekleştirilen ve gençlerin bilmediği bu görüntüler, Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu oturumu sebebiyle sosyal medyada gündem oldu.

Siyasi nezaketin hiç bozulmadığı açık oturumlarda liderler, TRT ekranlarında Türkiye’ye ve Dünya’ya ilişkin görüşlerini kendi aralarında tartışırlardı.

Bozkurt Güvenç’in sunuculuğunu yaptığı, siyasi parti başkanlarının katıldığı programda; 1991-1992’de Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeler konu ediliyor. Oturumda Bülent Ecevit, Süleyman Demirel, Mesut Yılmaz, Erdal İnönü, Doğu Perinçek ve Necmettin Erbakan bulunuyor. Videolar, TRT Arşiv tarafından internete yüklenmişti.

Politika kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/politika/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  Kadıköy Plak Günleri 2018 Başlıyor: 09 - 10 Eylül
Okumaya devam et