Connect with us

Politika

CHP Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer Mazbatasını Aldı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde yeni seçilen il başkanları ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını almaya başladı. 23 şubat Pazar günü gerçekleşen Kırklareli İl Kongresi’nde İl Başkanı seçilen Aladdin Güncer ve ekibi mazbatalarını seçim kurulundan aldı.

İl Binasında Kalabalık Karşılama

Çarşamba günleri haftalık olağan örgüt toplantısını gerçekleştiren CHP Kırklareli’nde bu hafta il başkanlığı devir -teslim töreni yapıldı. Geçen dönem İl Başkanı olan Tayfun Okan Çobancık, görevini yeni seçilen İl Başkanı Alaaddin Güncer’e teslim etti. Alaaddin Güncer’i il başkanlığında kalabalık bir grup partili tezahürat eşliğinde karşıladı.

Alaaddin Güncer: Zafer Kazanmadık, Örgütümüz Bizi Görevlendirdi

İl Başkanı sıfatıyla ilk defa kürsüden konuşan Alaaddin Güncer, “Parti içi kongrelerde zafer kazanılmaz bizde zafer kazanmadık, zafer düşmana karşı kazanılır, biz örgütümüzün güvenini alarak, büyük bir sorumlulukla örgütümüz tarafından görevlendirildik. Birlik ve beraberlik içerisinde partimizin başarısı için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Mazbata Başarısı Örgütümün Başarısıdır

İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldıktan sonra dışarıda bekleyen partililerle hatıra fotoğrafı çektiren İl Başkanı Alaaddin Güncer şu açıklamalarda bulundu: “Aldığımız mazbatanın başarı hikayesi örgütümüze aittir. Örgütümüz bize güvendi, bizi görevlendirdi. Bizde öncelikle örgütümüze ve Kırklareli halkımıza mahçup olmadan çalışacağız. Kimseyi küstürmeden, barış, kardeşlik ve dayanışma içerisinde çalışacağız. Şahsıma ve yönetim kuruluma destek veren herkese çok teşekkür ederim. Cumhuriyet Halk Partisi varsa herkes için var diyoruz ve görevimize başlıyoruz.” dedi.

Alaaddin Güncer Kimdir?

1972 doğumlu olan Alaaddin Güncer ilkokulu Lüleburgaz Çeşmekolu İlkokulu, ortaokulu Hamitabat Köyü Ortaokulu’nda, liseyi Lüleburgaz Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1994 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde 1 yıl eğitim gördü. Ardından 1995 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu.

2005-2007  CHP Lüleburgaz İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği,

2007-2009  CHP Kırklareli İl Disiplin Kurulu Üyeliği,

2009-2011  CHP Kırklareli İl Yönetim Kurulu Üyeliği,

2012-2013 CHP Lüleburgaz İlçe Sekreterliği,

2013-2015 yılları arasında CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan Alaaddin Güncer, 23 Şubat 2020 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı seçildi.

Birçok sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyelikleri ve üyelikleri bulunan Güncer, evli ve iki çocuk babasıdır.

Politika kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/politika/

reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Politika

‘İstanbul’un Kurtuluşu Sadece Sokağa Çıkma Yasağındadır’

TARIK BALYALI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyi Erdoğan’ın açıkladığı yeni tedbirlerin yeterli olamayacağını ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, “İstanbul’un kurtuluşu sadece sokağa çıkma yasağındadır” ifadelerini kullandı.

K2 Haber’e konuşarak İstanbul’da salgın çok hızlı bir şekilde yayıldığını belirten Balyalı, İBB yönetimi olarak bu konudaki görüşlerinin net olduğunun altını çizerek,  “Bunu engellemenin tek bir yöntemi var, o da sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi” şeklinde konuştu.

Tarık Balyalı : İstanbul’da Salgın Çok Hızlı Bir Şekilde Yayılıyor

Balyalı, “İstanbul’da salgın çok hızlı bir şekilde yayılıyor ve bunu engellemenin tek bir yöntemi var. O da sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi. bunun dışındaki bütün önlemler süreci uzatmaya ve daha fazla insanın hastalanıp ölmesine sebep olacaktır.” açıklamasında bulundu.

İstanbul’un Kurtuluşu Sadece Sokağa Çıkma Yasağındadır

İBB CHP Meclis Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı yeni tedbirlerin ardından kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “İstanbul 16 milyonluk bir kent. Açıklanan yeni kurallar İstanbul’da salgının yayılmasına engel olamaz. SB’nının açıklamalarına göre son iki günde İstanbul’da salgının artış hızı %40’dır ve bir kişi 16 kişiye bulaştırmaktadır. İstanbul’un kurtuluşu sadece sokağa çıkma yasağındadır.” dedi.

İLGİLİ HABER –İmamoğlu’ndan Sert Tepki: İBB Devletin Ta Kendisidir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınına ilişkin yeni tedbirleri açıklamıştı. İlk tedbir olarak 30 büyükşehire giriş çıkış kapatılmış, 20 yaş altına da sokağa çıkma yasağı getirilmişti.

Erdoğan’ın açıklamasından satırbaşları şöyleydi:

20 Yaş Altına Da Sokağa Çıkma Yasağı

Bu gece itibarıyla ülkemizin 30 büyükşehire ve akciğer hastalığı fazla görünen Zonguldak şehrimize araç girişini kapatıyoruz. Lojistik araçlar dışında giriş çıkış yapılamayacaktır.

Sokağa çıkma kısıtlamasını da 20 yaş altına çektik. 1 Ocak 2000 doğumlulardan sonrası da bu geceden itibaren sokağa çıkamayacaktır.

Dışarıya çıkmak zorunda kalan vatandaşlarımız için de yarından itibaren pazar yerleri ve marketler gibi insanların toplu şekilde bulunduğu tüm alanlarda herkesin maske takması zorunlu olacaktır. İnsanların toplu olarak çalışmaya devam ettiği iş yerlerinde benzer tedbirler alınacaktır.

 

Okumaya devam et