Connect with us

Ekonomi

StartUpCampus Girişimcilik Programı’na Başvurular Devam Ediyor

Akbank ve Endeavor Derneği iş ortaklığında hazırlanan StartUpCampus Girişimcilik Programı için son başvuru tarihi 5 Ekim 2018 Cuma.

Program, Kasım 2018 – Ocak 2019 tarihlerinde 10 haftaya yayılan eğitim, atölye ve mentörlük süreciyle destekleyip yatırımcılarla buluşturarak büyümelerini hızlandırmayı amaçlıyor.

Genç girişimciler StartUpCampus Programı’nda işlerini büyütme yolunda destekleyecek eğitim ve atölye çalışmaları ile mentörlük sürecine dahil olacaklar. StartUpCampus’e katılan tüm startup’lara ayrıca program ana destekçisi ve iş ortağı olan Akbank’ın inovasyon ekibiyle tanışma ve işbirliği fırsatlarını değerlendirme şansı sunulacak.

Girişimcilere Özel: En Çok Kullanılan Girişimcilik Jargonları

akbank startupcampus

Öğrenilmiş Dersler: Bu 10 Girişimcilik Hatasını Yapmayın

StartupCampus Nedir?

Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında hayata geçirdiği StartUpCampus, girişimini yeni başlatmış girişimcileri, işlerini büyütme ve ölçeklendirmelerine yönelik olarak, girişimcilere özel hazırlanmış 10 haftalık bir programla destekliyor.

StartUpCampus’te yer alan 12 start-up, her hafta gerçekleşecek eğitim ve mentorluk modüllerinin yanı sıra Endeavor’ın ulusal ve uluslararası network’üyle destekleniyor. Ayrıca programın son gününde gerçekleşecek Demo Day’de Startuplar, yatırımcılara sunum yapma şansı bulacak.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.