Bizi Takip Edin

Genel

Aşk Kalıcıdır: Tuna Kiremitçi’nin Romanı Tiyatroya Uyarlandı

aşk kalıcıdır

Tuna Kiremitçi’nin 17 dile çevrilmiş romanı “Dualar Kalıcıdır”, “Aşk Kalıcıdır” adıyla ve Dilek Türker’in usta oyunculuğuyla sahneye taşınıyor.

Tiyatro Ayna tarafından sahneye konan,  Hakan Altıner yönetmenliğinde sahnelenecek olan oyunun basın toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Dilek Türker: Türkiye’nin En Zengin ve En Fakir Patroniçesiyim

   aşk kalıcıdır

Aşk Kalıcıdır Galası Gerçekleştirildi: İş ve Sanat Dünyası Bir Araya Geldi

Aşk Kalıcıdır 24 Ocak’ta Grand Pera’da Galasını Gerçekleştirecek

Tuna Kiremitçi’nin ve tiyatro oyuncularının katıldığı toplantıda, romanın tiyatroya nasıl uyarlandığı, oyuncuların hazırlıkları, yaşanan zorluklar üzerine basın emekçilerinin soruları cevaplandı.

Uluslararası Lions Dernekleri 118-E Yönetim Çevresi Federasyonu tarafından desteklenen tiyatro oyununun Galası, 24 Ocak 2019 tarihinde Grand Pera Tiyatro Sahnesi’nde gerçekleştirilecek.

aşk kalıcıdır   aşk kalıcıdır

19. Yılında Latife: Dilek Türker Yeni Tiyatro Sezonunu Açtı

Aşk Kalıcıdır’ın Konusu

İkinci Dünya Savaşı sırasında İstanbul’a sığınarak hayatta kalmış Viyanalı bir Yahudi olan Rosella Galante ile kendi yolunu bulmaya çalışan Pelin adlı bir genç kızın dostluğunu ve hayatlarının kesişmesini konu alıyor. Hakan Altıner’in yönettiği oyunda, Dilek Türker, Damla Cercisoğlu ve Aslıhan İşcan rol alıyor. Oyunun ışık tasarımını Nejat Karaorman’ın, efekt tasarımını Metin Hoşgül’ün yaptığı oyunun dekor tasarımı ise Cihan Aşar’a ait.

3.Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.