Connect with us

Ekonomi

PM Summit İstanbul 2019, Gelecek Yönetimi / 11-12 Ekim

proje yönetim zirvesi gelecek yönetimi

PMI Türkiye tarafından bu yıl ‘Gelecek Yönetimi’ teması altında gerçekleştirilecek olan İstanbul Proje Yönetim Zirvesi, 11-12 Ekim 2019 tarihlerinde İTÜ Mustafa Kemal Amfi’sinde gerçekleştirilecek. Zirvenin proje yöneticiliğini, uzun yıllardır havacılık ve savunma sektörlerinde proje yönetimi konularında danışmanlık ve eğitim hizmeti veren Didem Ayçenk İğdeci üstleniyor.

Zirvenin davet metni şu şekilde:

“Hazır mısınız? Gelecek geldi bile… Şimdi onu yönetme zamanı!

Gelecek Yönetimi

Artık hepimizin bildiği ve kabul ettiği dijital dönüşüm çağındayız. Endüstri 4.0 ile ihtiyaçlarımız, çözümlerimiz, iş yapış şekillerimiz, günlük hayatımız yeniden şekilleniyor. Şimdi ve gelecek hızla değişiyor, dönüşüyor. Bizim de bu yeni dünyanın olumlu ve olumsuz yönleri, insana olan etkileri, etik değerleri, yeni meslekleri,  yeni nesil çalışma modelleri ve bunlar gibi daha birçok konuda merakımız, sorularımız artıyor.

Şimdi, hızla bunlara cevap bulup dönüşüme ayak uydurma ve geleceğimizi yönetme zamanıdır.

Bu doğrultuda biz PMI Türkiye olarak 11-12 Ekim 2019 tarihinde İstanbul’da yapacağımız zirvenin temasını “Gelecek Yönetimi” olarak belirledik. Güçlü konuşmacılarımız ve siz güzide katılımcılarımızla, geleceği yönetmek için şimdiden yapmamız gerekenleri, dönüşüm modellerini, bu dönüşüm sırasında tüm parçaları birleştirerek gelişmeyi ve sonucu sağlayacak olan proje yöneticisinin rolü ve evrimini konuşup geleceğimize ışık tutacağız. Gelecek Yönetimi’ni ve gelecek için şimdiden dönüşümü merak ediyorsanız bu konuda ileri gelen yerli ve yabancı konuşmacılarla birlikte sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

proje yönetim zirvesi 2019

Gelecek Yönetimi ana başlığı altında;

  • Geleceğe nasıl hazırlanmalı?
  • Geleceğin çalışan profili ve kurumlar hangi yönde gelişecek?
  • Dijital dönüşümde yetenekler ve eğitim hangi yöne evrilecek?
  • Yönetici rollerindeki değişimler
  • Yapay zekâ ve teknoloji alanlarındaki değişimler
  • Farklı sektörlerden dönüşüm örnekleri ve etkileri başlıkları tartışılacak.

Zirve Konuşmacıları

Galen Townson – PMI Board of Directors, 2019-2021, Özlem Vidin Engindeniz – Küresel IT Çözümleri Merkezi Direktörü / Mercedes-Benz Türk, Prof. Dr. Acar Baltaş – Kurucu Başkan / Baltaş Grubu, Özkan Zere – Partner / MEANDER CONSULTING, Mustafa Ayhan – İcra Kurulu Üyesi / Borçelik, Melek Bar Elmas – Türkiye Yazılım Meclisi Başkanı / TOBB, Melike Dişbudak – Müşteri ve Kanal Çözümleri PYO Yöneticisi / TURKCELL, Dr. Selçuk Alimdar – Akademi Müdürü / TOFAŞ, Doç. Dr. Deniz Tunçalp – Genel Müdür / İTÜ ARI Teknokent, Bora Özkent – Kurucu Ortak / Özkent A.Ş, Cengiz Ferhat Altay – Uygulayıcı Eğitmen / Mizah Atölyesi, Gökcan Çakar – Proje Yönetimi Takım Lideri / Inveon, Tülin Kahvecioğlu – Kurucu, Üst Düzey Yönetici ve Lider Koçu / BAHÇEBİZ Gelişim Akademisi, Alp Saraçoğlu – Business Games Officer / BAHÇEBİZ Gelişim Akademisi, Fazıl Oral – Kıdemli Danışman / K2C Danışmanlık, Koray Yitmen – Başkan / YAZILIM TEST VE KALİTE DERNEĞİ, Levent Erkan – Yönetim Kurulu Başkanı / WEglobal, Murat Lostar – Genel Müdür/CEO / Lostar, Arzu Kaprol – Moda Tasarımcısı / Arzu Kaprol, Prof. Dr. Ayşe Rodopman Arman – Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı / Marmara Üni. Tıp Fakültesi, Prof. Dr. Durmuş Tayyar ŞEN – Rektör Yardımcısı / KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ, Serdar Bilecen – Vice President / KEYS DANIŞMANLIK, Ümit Yayla – Yönetim Kurulu Üyesi / TÜRKİYE KURUMSAL YÖNETİM DERNEĞİ

PMP Sertifika Sahipleri 14 PDU Kazanacak

İki gün sürecek zirveye katılım gösteren Project Management Professional (PMP) sertifika sahipleri, 14 PDU kazanmış olacaklar.

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://www.pmi.org.tr/summit/istanbul2019/

Ekonomi kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/ekonomi/

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir