Connect with us

Politika

CHP Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer Mazbatasını Aldı

alaaddin güncer chp kırklareli mazbata

Cumhuriyet Halk Partisi’nde yeni seçilen il başkanları ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını almaya başladı. 23 şubat Pazar günü gerçekleşen Kırklareli İl Kongresi’nde İl Başkanı seçilen Alaaddin Güncer ve ekibi mazbatalarını seçim kurulundan aldı.

CHP Kırklareli’nin Yeni İl Başkanı Alaaddin Güncer Oldu

İl Binasında Kalabalık Karşılama

Çarşamba günleri haftalık olağan örgüt toplantısını gerçekleştiren CHP Kırklareli’nde bu hafta il başkanlığı devir -teslim töreni yapıldı. Geçen dönem İl Başkanı olan Tayfun Okan Çobancık, görevini yeni seçilen İl Başkanı Alaaddin Güncer’e teslim etti. Alaaddin Güncer’i il başkanlığında kalabalık bir grup partili tezahürat eşliğinde karşıladı.

CHP İl Başkanı Güncer’den 1 Mayıs Mesajı: Hak Verilmez Alınır

Alaaddin Güncer: Zafer Kazanmadık, Örgütümüz Bizi Görevlendirdi

İl Başkanı sıfatıyla ilk defa kürsüden konuşan Alaaddin Güncer, “Parti içi kongrelerde zafer kazanılmaz bizde zafer kazanmadık, zafer düşmana karşı kazanılır, biz örgütümüzün güvenini alarak, büyük bir sorumlulukla örgütümüz tarafından görevlendirildik. Birlik ve beraberlik içerisinde partimizin başarısı için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Yerel Seçimlerin Yıl Dönümü: CHP Kırklareli İl Başkanı Güncer’den Mesaj

Mazbata Başarısı Örgütümün Başarısıdır

İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldıktan sonra dışarıda bekleyen partililerle hatıra fotoğrafı çektiren İl Başkanı Alaaddin Güncer şu açıklamalarda bulundu: “Aldığımız mazbatanın başarı hikayesi örgütümüze aittir. Örgütümüz bize güvendi, bizi görevlendirdi. Bizde öncelikle örgütümüze ve Kırklareli halkımıza mahçup olmadan çalışacağız. Kimseyi küstürmeden, barış, kardeşlik ve dayanışma içerisinde çalışacağız. Şahsıma ve yönetim kuruluma destek veren herkese çok teşekkür ederim. Cumhuriyet Halk Partisi varsa herkes için var diyoruz ve görevimize başlıyoruz.” dedi.

CHP’li Güncer’den ‘Tohum’ Tepkisi: Böyle Giderse Yemeği Soya Yağı İle Yaparız

Alaaddin Güncer Kimdir?

1972 doğumludur. İlkokulu Lüleburgaz Çeşmekolu İlkokulu, ortaokulu Hamitabat Köyü Ortaokulu’nda, liseyi Lüleburgaz Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1994 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde 1 yıl eğitim gördü. Ardından 1995 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu.

2005-2007  CHP Lüleburgaz İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği,

2007-2009  CHP Kırklareli İl Disiplin Kurulu Üyeliği,

2009-2011  CHP Kırklareli İl Yönetim Kurulu Üyeliği,

2012-2013 CHP Lüleburgaz İlçe Sekreterliği,

2013-2015 yılları arasında CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan Alaaddin Güncer, 23 Şubat 2020 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı seçildi.

Birçok sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyelikleri ve üyelikleri bulunan Güncer, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.