Connect with us

Politika

İmamoğlu’ndan CHP’li Bulut’a Önemli Görevlendirme

chp istanbul canan kaftancıoğlu yıldırım kaya chp'li 11 chp kurultayı muharrem bulut şahin dil

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde iştirak yönetimleri belirlenmeye devam ediyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Spor A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği’ne Muharrem Bulut’u görevlendirdi.

1989 yılında İBB’nin iştirak şirketi olarak kurulan İstanbul Spor Etkinlikleri ve İşletmeciliği Ticaret AŞ (Spor İstanbul), İstanbul genelinde 39 spor kompleksinin faaliyetlerini yürütüyor. İmamoğlu geçtiğimiz aylarda Spor A.Ş. yöneticileri ile birlikte Okmeydanı’nda bulunan Cemal Kamacı Spor Kompleksi’nin inşaatını ziyaret ederek, kompleksin en kısa sürede bitirilmesi talimatını vermişti.

CHP Beyoğlu’ndan ‘Örnektepe’ Eylemi: Hangi Yandaşa Vermek İstiyorsunuz?

muharrem bulut

 

 

 

Muharrem Bulut Kimdir?

Muharrem Bulut 1972 yılı, Sivas doğumludur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 2002-2004 yılları arasında serbest muhasebecilik yapmıştır. 2004-2017 yılları arasında Topuzoğlu İnşaat şirketinde Genel Müdür olarak çalışmıştır. Vodafone, Turkcell ve İss-Telekom İstanbul altyapı bağlantı kurulumu üzerinde şirket çalışmaları gerçekleştirmiştir.

2000 yılında CHP üyesi olarak siyasete başlayan Bulut, iki dönem İlçe Saymanlığı görevinde bulunmuş, 2015-2016 döneminde de CHP Beyoğlu İlçe Başkanlığı görevini üstlenmiştir.

CHP Beyoğlu ve Beşiktaş’tan Dolmabahçe’de ‘Üç Fidan’ Anması

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.