Connect with us

Politika

CHP Kırklareli’nden Maske Dağıtımı: ‘Dayanışmayı Sürdüreceğiz’

chp kırklareli maske dağıtımı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanlığı 29 Mayıs Cuma günü Kırklareli il merkezinde maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Kırklareli İl Başkanlığı’nın organize ettiği maske dağıtımına Merkez İlçe Başkanlığı, İl Gençlik ve İl Kadın Kolları, Merkez İlçe Kadın Kollarıyla birlikte CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu da katılım sağladı.

CHP’li Güncer’den ‘Tohum’ Tepkisi: Böyle Giderse Yemeği Soya Yağı İle Yaparız

Vatandaşların Maskeye Erişimi İçin Yoğun Çaba Harcanıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle açıklanan pandemi tedbirleri arasında kişisel hijyen, sosyal mesafe ve maske kullanımı en belirgin tedbirler arasında yer alıyor. Maske kullanımı herkes tarafından kullanılması zorunlu olduğundan dolayı, vatandaşın artan talebini karşılamak için birçok kurum çaba gösteriyor.

Bu çalışmalara bir destek de CHP Kırklareli İl Başkanlığı tarafından yapıldı. İl merkezinde yapılan çalışmada, belirli saatlerde sokağa çıkması serbest olan 20 yaş altı gençlere de maske ulaştırıldı. Maskeler Kırklareli caddelerinde esnafa ve sokağa çıkması serbest olan kişilere dağıtıldı. Partililer sanayi sitelerini de ziyaret ederek, çalışan işçilere de maske dağıtımı gerçekleştirdi.

chp kırklareli maske dağıtımı

CHP’li Gündoğdu: Fedakarlıklar, Kontrolsüz Uygulamalarla Heba Edilmesin

Güncer: Birlik ve Beraberliğe İhtiyaç Duyduğumuz Bu Günlerde Dayanışmayı Sürdüreceğiz

Dağıtılan maskeler için açıklamada bulunan CHP Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer şu açıklamada bulundu: “Koronavirüs salgını nedeniyle ciddi bir maske tüketimi olmakta. Bizler de Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Örgütü olarak halkımızın en çok ihtiyaç duyduğu eşya haline gelen maskeleri ulaşabildiğimiz kadar hemşehrimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde dayanışmayı sürdüreceğiz. Bugün gerçekleştirdiğimiz maske dağıtımı da bir dayanışma örneğidir. Maske dağıtımımıza katkı sağlayan gençlik ve kadın kollarımıza, Merkez İlçe Başkanlığımıza ve bölge Milletvekilimiz Vecdi Gündoğdu’ya teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

CHP Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer’den Koronavirüs Açıklaması

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir