Bizi Takip Edin

Teknoloji

Dowork: Proje Yönetim Aracı Alanında Yeni Bir Uygulama

dowork project management

Work Breakdown Structure (WBS) yani proje yönetimi ve iş dökümü yapısı konusunda kullanıcılarına hizmet sunan Dowork, ekiplerin projeleri konusundaki tahminlerinin daha kolay ve doğru bir şekilde yapılmasına olanak veriyor.

Webrazzi’den Arden Pabuççiyan’ın haberine göre; proje yönetimi aracı olarak kullanılan araçlarından biri olan Dowork, projeleriniz konusundaki tahminlerinizin daha doğru olmasını amaçlıyor. Proje yönetimi ve iş dökümü yapısı konusunda kullanıcılarına hizmet sunan Dowork, ekiplerin projeleri konusundaki tahminlerinin daha kolay ve doğru bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

Siber Dolandırıcılık Artıyor: Dikkat Etmeniz Gereken 10 Temel Kural

Dowork Piyasa Tahmini İçin Doğru Zamanlama Avantajı Sunuyor

2019 yılında Liana Karapetyan, David Avetisyan ve Mushegh Gevorgyan tarafından kurulan Dowork, kullanıcılarına başarılı proje planlama, artan proje başarı oranı ve piyasa tahmini için doğru zamanlama gibi avantajlar sunuyor.

Proje Yönetimini Ekip Halinde Yapmanızı Amaçlıyor

Doğru bir tahminin düzgün bir iş dökümü ile başlayabileceğini belirten Dowork, projelerinizi daha küçük parçalara ayırarak kolay bir şekilde çalışmanızı sağlıyor. İkinci aşamada ise meslektaşlarınızın sürece dahil olmasını sağlayarak, proje yönetimini ekip halinde yapmanızı amaçlıyor.

Proje yönetimi ve iş dökümü takım halinde oluşturulsa da proje ile ilgili yapılan tahminler her bir kullanıcı tarafından ayrı ayrı yapılıyor. Tüm tahminleri bir araya getiren yazılım, yeşil ve kırmızı renkleri ile kullanıcıların tahminleri arasındaki benzerlik ve farklılıkları göz önüne seriyor.

Projeniz için bir zaman çizelgesi de oluşturan yazılım, zaman çizelgesi ile görevler hakkındaki bilgileri ve tarihleri kolay bir şekilde kullanıcılarına sunuyor.

Elon Musk, Mars’ta Koloni Kurmak İçin Nelerin Gerektiğini Açıkladı

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.