Bizi Takip Edin

Politika

Muharrem İnce Canlı Yayını Terk Etti: Ben Gururumla Oynatmam

muharrem ince haber global

CHP’li Muharrem İnce Haber Global ekranlarında katıldığı canlı yayını, ‘Ben kimseyi gururumla oynatmam’ diyerek terk etti.

Muharrem İnce’nin konuşması sırasında sözünün kesilip, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının yayına alınması sebebiyle terk ettiği belirtildi.

Konuşması kesilip Erdoğan’ın konuşmasının verilmesi ile İnce, “Ben gururumla kimseyle oynatmam” diyerek yayını terk etti.

Muharrem İnce Haber Global Yayınını Terk Etti

Son Ankette Şaşırtan Sonuçlar: Yeni İttifaklar Mı Geliyor?

Erdoğan’dan CHP’li 4 İsim Hakkında Suç Duyurusu

Muharrem İnce: Bu Saygısızlıktır, Türkiye Bunu Hak Etmiyor

Kendi sözlerinin kesilip Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmalarının verilmesi nedeniyle yayını terk eden İnce, “Bu saygısızlıktır, Türkiye bunu hak etmiyor. Erdoğan’ın babasının malı değildir Türkiye Cumhuriyeti.” dedi.

İnce, “Birincisinde “Okçular Vakfı’ndaki konuşmasını vermeyeceğiz” dediniz, verdiniz. İkincisinde, ben konuşuyorum burada. Otuz beş televizyon onu veriyor zaten. Üçüncüsünde benden habersiz tekrar acilen beni kesip ona bağlanıyorsunuz. Ben bir daha sizin yayınlarınıza katılmayacağım. Otuz beş televizyonda Erdoğan konuşuyor, onun karşısında 2 yıl önce rakip olmuş birisiyim ben. Ben gururumla kimseyi oynatmam. Kendi kendinize devam edin arkadaşlar. Bu saygısızlıktır, Türkiye bunu hak etmiyor. Erdoğan’ın babasının malı değildir Türkiye Cumhuriyeti. Ben Erdoğan’dan korkmuyorum. Sözlerimi söyleyeceğim arenalar vardır, sokaklar vardır. Konuşsun otuz beş televizyonda, bir tanesinde de ben konuşayım. Niye kesiyorsunuz? Böyle olmaz. Erdoğan bu memleketin kurucusu değil, sahibi değil. Çağırıyorsanız buraya birisini konuşturacaksınız. Size söylemiyorum, patronlarınıza söylüyorum. Çağırmayın o zaman kardeşim, ben kimseye yalakalık yapamam. Ben sadece AK Parti’ye karşı değil, Cumhuriyet Halk Partisi’nde de demokrasi mücadelesi vermiş bir insanım. Türkiye’nin demokrasi mücadelesine ihtiyacı vardır. 16 milyon insan oy vermiş bana, bu insanlara saygısızlık olarak görüyorum.” ifadeleri ile canlı yayını terk etti.

Muharrem İnce Haber Global yayınını terk etmesinin ardından program reklam arası verdi.

Selvi: CHP Yöneticilerinden Bazıları Erken Seçim Konusunda Takım Elbisesine İddiaya Girdi

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.