Connect with us

Yerel

İmamoğlu Beşiktaş’taki Çalışmaları İnceledi: Kalıcı Çözümler Getireceğiz

rıza akpolat

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat Beşiktaş’ta İBB işbirliğiyle yürütülen altyapı çalışmalarını inceledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Beşiktaş Belediye Başkanı’nın ilk durağı Dolmabahçe Gazhanesi oldu. İmamoğlu ve Akpolat burada incelemelerde bulunarak tarihi Gazhane hakkında bilgi aldı ve bundan sonraki süreçte neler yapılması gerektiğini konuştu. İncelemelere CHP İBB Meclis Üyesi İnan Güney ve Beşiktaş İlçe Başkanı Av. Gözde Fil de katıldı.

Bağımsızlık Ateşi Beşiktaş’tan Yandı

Maçka Demokrasi Parkı’nı Ziyaret Ettiler

İBB BaşkanI İmamoğlu ve Akpolat daha sonra salgınla mücadele kapsamında normalleşme adımlarının atılacağı 1 Haziran öncesinde Maçka Demokrasi Parkı, İsmet İnönü Parkı, Kuruçeşme ve Bebek Parkı’nı ve Arnavutköy’e yapılan yeni park alanını da ziyaret etti. Başkan İmamoğlu parklardaki eksikliklerin giderilerek tarihi dokuya uygun bir şekilde vatandaşların istekleri doğrultusunda en iyi şekilde hizmet vereceklerini söyledi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat: Neyi Anlatamıyoruz, Anlamıyorum

ekrem imamoğlu rıza akpolat

İmamoğlu’nu Çileden Çıkaran Görüntü

Barbaros Bulvarı’nda Yaşanan Su Baskınları Kalıcı Çözüme Kavuşturuluyor

İstanbul’un en büyük ana arterlerinden Barbaros Bulvarı’nda yürütülen altyapı çalışmalarını da inceleyen İBB Başkanı İmamoğlu, Başkan Akpolat’tan gelinen süreç hakkında bilgi aldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek altyapı çalışmalarına hız verildiğini belirten Başkan Rıza Akpolat, 1268 metre dere ıslahı çalışmasının ardından bölgede yağış sonrası yaşanan su baskınlarının kalıcı olarak çözüme kavuşturulacağını ifade etti.

İBB Başkanı İmamoğlu koranavirüs ile mücadele sürecinde Beşiktaş’ta yürütülen özverili çalışmalardan ötürü Başkan Akpolat’a ve ekibine teşekkür ederek Beşiktaş’ın sorunlarını beraber çözeceklerinin sözünü verdi.

Beşiktaş Belediyesi’nin Projeleri EUROCITIES’de Örnek Gösterildi

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir