Bizi Takip Edin

Kültür

Dark Final Sezonu: ‘Zihnin Sınırlarını Zorlayan Bir Sona Yaklaşıyor’

dark final netflix 3.sezon

Netflix, Dark final sezonunun fragmanını yayınladı. Dark üçüncü ve final sezonuyla 27 Haziran’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Yarına Tek Bilet: Netflix İlk Türk Orijinal Filmini Duyurdu

Dark Final Sezonu Hakkında

Üçüncü ve son sezonunda DARK, zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçerek zihnin sınırlarını zorlayan bir sona yaklaşıyor. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas,Winden’ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışır. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak.

Netflix’in Yeni Dizisi Snowpiercer: 1001 Vagonlu Trende Yaşamak

Dark 3. Sezon Resmi Fragmanı

Netflix’in ‘Aşk 101’ Dizisi Hakkındaki Savcılık Kararı Belli Oldu

Dark Final Sezonu 60 Dakikalık 8’er Bölümden Oluşuyor

Çekimleri Haziran’da başlayıp Aralık’ta tamamlanan Dark, Berlin ve çevresinde çekildi.

Bu sezonun da senaristliğini Jantje Friese üstlendi. Yönetmen koltuğunda ise yine Baran bo Odar oturuyor. Ödüllü Nikolaus Summerer ve Simone Bär yine kamera arkasında ve casting’ten sorumlu. Jantje Friese ve Baran bo Odar yanı sıra, Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling dizinin bu sezonunda da yürütücü yapımcılığı üstlendi.

Dizinin son sezonunda oyuncu kadrosunda yeni katılan Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner’ın yanı sıra önceki sezonlardan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn da bu sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Dizinin son sezonu 60 dakikalık 8’er bölümden oluşuyor.

La Casa de Papel’in Yaratıcısından Netflix İçin Yeni Dizi: White Lines

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.