Connect with us

Kültür

Beyoğlu Sineması ‘Özel Seçki’ İle Geri Dönüyor: Şehre Dönüş

Beyoğlu sineması şehre dönüş

Beyoğlu Sineması, 7 Ağustos’ta kapılarını tekrar açıyor. Koronavirüs salgını sebebiyle 5 aydır kapalı olan sinema, sinemaseverler için özel bir seçki ile geri dönüyor.

Beyoğlu Sineması’nın salgını sebebiyle kapatılmasının üzerinden beş ay geçti. Bu sürecin ardından, Türkiye’nin ve dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırlanan ‘Şehre Dönüş’ isimli programla, 7 Ağustos Cuma günü kapılarını yeniden açıyor.

Beyoğlu Sineması Yeniden Açılabilmek İçin Destek Bekliyor: #Sayenizde

Beyoğlu Sineması: Şehre Dönüyoruz!

Gazete Karınca’nın haberine göre; Beyoğlu Sineması’yla, Başka Sinema işbirliğinde hazırlanan seçki aracılığıyla Berlin’den Paris’e, Roma’dan New York’a uzanarak şehrin de önemli birer parçası olduğu filmler seyirciyle buluşturulacak.

“Normali yeniden tanımlıyoruz ve bildiğimiz her şeyi en baştan, yeniden öğreniyoruz. Bunu en iyi bildiğimiz yolla, filmlerle yapıyoruz. Şehirlerde kaybolan karakterlerin hayallerine ortak oluyor, günahlarına şahitlik ediyor, pişmanlıklarına iç burkuyoruz. Şehre dönüyoruz! Sinema salonlarına dönüyoruz!” diyen Beyoğlu Sineması’nın dokuz filmlik seçkisinin programına beyoglusinemasi.com adresinden ulaşılabilir.

Tiyatro ve Sinemalar Açılıyor: Yeni Normalin Yeni Kuralları Belli Oldu