Connect with us

Yerel

Beşiktaş Belediyesi Birlikte Diyerek ‘Saha Çözüm Hareketi’ Başlattı

saha çözüm ekibi

Beşiktaş Belediyesi ‘Saha Çözüm Hareketi’ başlattı. Alanında uzman gençlerden oluşan saha çözüm ekibi; Beşiktaş’ın sokaklarında maske ve dezenfektan dağıtacak, belediye projelerini anlatacak, anketler yapacak ve sorunları dinleyip talepleri not edecek.

İlk mahalle ziyaretini Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat eşliğinde gerçekleştiren “Saha Çözüm Ekibi”, Beşiktaş halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.

Başkan Akpolat: ‘Ortaköy Vadisi’ Projesini Hayata Geçireceğiz

Saha Çözüm Ekibi Şikayet ve Talepleri Topluyor

Beşiktaşlılara maske, dezenfektan ve Beşiktaş’ın Kent Kültürü Dergisi B+’nın da içinde yer aldığı çantaları teslim eden ekipler, mahallelilerin şikayet ve taleplerini de aldı.

Beşiktaş’ta Eğitim Dayanışması: ‘Askıda Cihaz’ Kampanyası Başlatıldı

rıza akpolat beşiktaş saha çözüm ekibi

Başkan Akpolat: ‘Varsak hep birlikte varız.’

“Beşiktaş’ta birlikte varız. Mahalle ziyaretlerimiz devam edecek” diyen Başkan Rıza Akpolat çalışmayla ilgili sözlerini şöyle sürdürdü: “Beşiktaş’ta maske ve dezenfektan dağıtacağız. Risk alanı oluşturan yerleri başından beri dezenfekte ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Ben de ekibimizle birlikte bütün komşularımızla bir arada olacağım. 23 mahallenin tamamında olacağım. Beşiktaş’ta girilmedik sokak bırakmayacağız. Bu işi birlikte başaracağız. Varsak da hep birlikte varız.”

Beşiktaş’ta Söz Tutuldu: Pet Shoplarda Evcil Hayvan Satışı Yasaklandı