Connect with us

Politika

CHP’li Güncer’den Parti Örgütüne Dayanışma Çağrısı

CHP Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer geçtiğimiz hafta CHP Lüleburgaz İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen kitap kampanyasına destek verdi.

İl Başkan Yardımcıları ve Kadın Kolları İl Başkanı Gül Şengün ile birlikte Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulunan Güncer yaptığı açıklamada şunları söyledi:

CHP Kırklareli’nde Kadın Kolları Tek Listede Birleşti

Güncer: Bugün Her Zamankinden Daha Çok Dayanışmaya İhtiyacımız Var

Toplumsal dayanışmanın önemine değinen İl Başkanı Güncer: “Koronavirüs salgını dolayısıyla toplum olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Bugün her zamankinden daha çok dayanışmaya ihtiyacımız var. Lüleburgaz Kadın Kolları’mız da bu süreçte elinden gelen gayreti göstererek çok anlamlı bir kampanyanın öncüsü oldu. Lüleburgaz Kadın Kolları Başkanımız Güzeri Yılmazoğlu başta olmak üzere emeği geçen tüm kadın kollarımıza çok teşekkür ederim.”

CHP’li Güncer: Esnafımız İçin Sicil Affı Neden Çıkartılmıyor?

Güncer’den Partililere Çağrı

CHP Lüleburgaz Kadın Kolları tarafından başlatılan kitap toplama kampanyasını partililerin sahiplenmesi gerektiğini de vurgulayan Güncer: “Okuduğumuz ya da okunmasını istediğimiz kitapları buraya getiriyoruz, burada dezenfekte ve paketleme işlemi gerçekleştikten sonra ise ihtiyacı olan herkes bu kitapları alabilecek. 29 Ekim’e kadar devam edecek olan bu anlamlı kampanyaya partililerimizin destek vermesi çağrısında bulunuyorum. Bu aynı zamanda sadece bir kitap toplama ve dağıtma organizasyonu değil, bir dayanışma örneğidir. Bugün biz de bu dayanışmaya CHP Kırklareli İl Başkanlığı olarak katkı sağladık.” dedi.

CHP Kırklareli Kadın Kolları: İstanbul Sözleşmesi Kırmızı Çizgimizdir