Bizi Takip Edin

Kültür

Shadow and Bone: Netflix’in Yeni Fantastik Serüveni

Shadow and Bone Netflix

Netflix yeni fantastik serüveni ‘Shadow and Bone’ dizisini duyurdu. Dizi, Leigh Bardugo’nun tüm dünyada en çok satan Grishaverse romanlarından uyarlandı.

Leigh Bardugo’nun tüm dünyada en çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Shadow and Bone, yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor.

Netflix’in Yeni Dizisi: ‘Fate: The Winx Saga’ Hakkında Her Şey

Shadow and Bone: Sihir ve Savaş

Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar.

Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek.

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de çekilen dizinin, nisan 2021’de yayınlanacağı açıklandı.

Mini dizi 1’er saatlik 8 bölümden oluşuyor.

Netflix’in ‘Aşk 101’ Dizisi Hakkındaki Savcılık Kararı Belli Oldu

Shadow and Bone’den İlk Kesitler

Başrollerde Jessie Mei Li ve Ben Barnes Bulunuyor

Shadow and Bone, Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey) ve Ben Barnes (General Kirigan)’in başrollerini paylaştığı 21 Laps Entertainment’ın bir Netflix prodüksiyonudur.

Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini Eric Heisserer üstlenirken, yönetmen koltuğunda Lee Toland Krieger oturuyor. Yürütücü yapımcılar ise Shawn Levy, Dan Levine, Dan Cohen, Josh Barry (21 Laps Entertainment) ve Pouya Shahbazian (New Leaf Literary & Media)

Netflix’in Yeni Dizisi Snowpiercer: 1001 Vagonlu Trende Yaşamak

Tüm Oyuncu Kadrosu

Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey), Ben Barnes (General Kirigan), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky), Danielle Galligan (Nina Zenik), Daisy Head (Genya Safin), Simon Sears (Ivan), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Zoë Wanamaker (Baghra), Kevin Eldon (The Apparat), Julian Kostov (Fedyor), Luke Pasqualino (David), Jasmine Blackborow (Marie), Gabrielle Brooks (Nadia)

Netflix’in Yeni Romantik Dizisi ‘Bridgerton’ Hakkında Her Şey