Bizi Takip Edin

Kültür

Army of the Dead: Netflix’in Yeni Yapımı Hakkında Her Şey

zach Snyder army of the dead

Netflix, heyecanla beklenen Zack Synder imzalı Army of the Dead yapımından bilgiler paylaştı. Yeni filmin, 2021 yazında yayınlanması bekleniyor.

Army of the Dead: Zombi Salgını İle Başlayan Heyecan

Las Vegas’ta meydana gelen bir zombi salgınının ardından bir grup paralı asker, karantina bölgesine girerek tarihin en büyük soygunlarından birini gerçekleştirmek için harekete geçer.

Shadow and Bone: Netflix’in Yeni Fantastik Serüveni

Army of the dead Netflix Zack Snyder

Netflix’in Tartışılan Yeni Romantik Dizisi ‘Bridgerton’ 

Zack Snyder Yönetmenliğini Üstleniyor

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Zack Snyder üstleniyor. 54 yaşındaki Amerikalı film yönetmeni ve senarist, 300 Spartalı ve Watchmen gibi süper kahraman filmlerinin yanı sıra DC Extended Universe’nun ilk Supermen filmi, Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice ve Justice League filmlerini çıkarmıştı. Yeni yapımın da aksiyon açısından oldukça bol olması bekleniyor.

Netflix’in Yeni Dizisi: ‘Fate: The Winx Saga’ Hakkında Her Şey

army of the dead Netflix Zack Snyder

Oyuncu Kadrosu

Dave Bautista, Ella Purnell gibi isimlerin olduğu bu zombi temalı yeni filmin oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Omari Hardwick, Ana De La Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Garret Dillahunt, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Samantha Win, Richard Cetrone ve Michael Cassidy.

Filmin başrolünü üstlenen, Guardians of The Galaxy’nin yıldız oyuncusu ve eski Dünya Ağırsıklet Şampiyonu Dave Bautista, kariyerini popüler yönetmenlerle birlikte şekillendirmeye devam ediyor. Yaptığı son açıklamaya göre Bautista, Zack Snyder’ın yeni zombi filmi Army of The Dead’de rol alabilmek için The Suicide Squad’daki rolünden vazgeçmek durumunda kaldığını açıkladı. Bautista bu kararının Zack Snyder’ın senaryosunu okumasıyla birlikte ortaya çıktığını söyledi.

Netflix’in ‘Aşk 101’ Dizisi Hakkındaki Savcılık Kararı Belli Oldu