Bizi Takip Edin

Kültür

Netflix’in Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge ve Kemik’ Hakkında Her Şey

gölge ve kemik Netflix

Netflix, yeni fantastik kurgusu ‘Gölge ve Kemik’ dizisinin tanıtımını ve detaylarını paylaştı. Leigh Bardugo’nun romanından uyarlanan dizi, 23 Nisan’da yayınlanacak.

Birer saatlik 8 bölümden oluşan mini dizinin çekimleri, Macaristan’nın başkenti Budapeşte’de gerçekleştirildi. 21 Laps Entertainment’ın bir Netflix prodüksiyonu olan dizi, tüm dünyayla aynı anda, 23 Nisan’da yayınlanacak.

Fate: The Winx Saga 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Tüm Detaylar

Gölge ve Kemik: ‘Karanlıklar Diyarına Girmeye Hazır Olun’

Yönetmenliğini ve senaristliğini Eric Heisserer’in üstlendiği yeni fantastik dizide; Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey) ve Ben Barnes (General Kirigan)’ın başrolleri paylaşıyor.

gölge ve kemik Netflix

Netflix’in ‘Aşk 101’ Dizisi Hakkındaki Savcılık Kararı Belli Oldu

Dizinin Konusu

Leigh Bardugo’nun tüm dünyada en çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Gölge ve Kemik, yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor.

Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar. Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek.

shadow and bone Netflix

Oyuncu Kadrosu

Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey), Ben Barnes (General Kirigan), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky), Danielle Galligan (Nina Zenik), Daisy Head (Genya Safin), Simon Sears (Ivan), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Zoë Wanamaker (Baghra), Kevin Eldon (The Apparat), Julian Kostov (Fedyor), Luke Pasqualino (David), Jasmine Blackborow (Marie), Gabrielle Brooks (Nadia)

Netflix’in Rekorlar Kıran Romantik Dizisi ‘Bridgerton’