Bizi Takip Edin

Yerel

Beşiktaş Belediyesi, Filenin Sultanları İçin Dev Ekran Kuruyor

Beşiktaş Belediyesi, A Milli Kadın Voleybol takımımızın bugün Çekya ile yapacağı müsabakayı, kuracağı dev ekrandan canlı yayınlayacak.

Filenin Sultanları Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda final yolunda… Grubunda 5’te 5 yaparak, adını 8’li finallere yazdırmayı başaran ve B grubunu lider tamamlayan millilerimiz, D grubu 4’cüsü Çekya ile bugün saat 17.30’da çeyrek final için mücadele edecek. Maç, Bulgaristan’ın Filibe şehrinde oynanacak.

Gericiler, Voleybol Takımını Hedef Alıyor

Her zaferin büyük bir coşkuyla kutlandığı ülkemizde, bazı gerici kesimlerin voleybol takımını ve bazı oyuncuları hedef alması büyük tepki çekmişti. Özellikle başarılı milli oyuncu Ebrar Karakurt’un cinsel yönelimi üzerinden başlatılan tartışmaya Türkiye Voleybol Federasyonu da dahil olmuş ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu, Karakurt’la ilgili olarak “Sahada cesur, yürekli ve savaşçı ruhu ile oynayan ülkesini ve bayrağını en iyi şekilde temsil etmek için terinin son damlasına kadar akıtan savaşçı sporcudur. Herkesin özel hayatı kendisine aittir. Gerisi lafı güzafdır” ifadeleri ile oyuncusuna sahip çıkmıştı.

Başkan Rıza Akpolat: ‘Ortaköy Vadisi Projesini Hayata Geçireceğiz’

Filenin Sultanları Beşiktaş

Başkan Akpolat: ‘Beşiktaş’ta 4 Bine Yakın Binanın Acil Dönüşümü Gerekiyor’

Başkan Akpolat: ‘Tüm Halkımız Davetlidir’

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da Filenin Sultanları’na destek olmak için Sanatçılar Parkı’nda dev bir ekran kurduruyor. Tüm İstanbulluların davet edildiği ücretsiz etkinlik ile çeyrek final coşkusu hep birlikte yaşanacak.

Akpolat sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “#FileninSultanları için tek yürek olacağız! 29 Ağustos Pazar günü saat 17.30’da A Milli Kadın Voleybol Takımımızın Çek Cumhuriyeti Kadın Milli Voleybol Takımına karşı vereceği mücadeleyi Sanatçılar Parkı’nda kuracağımız dev ekranda izlemeye tüm halkımız davetlidir.” ifadelerini kullandı.