Connect with us

Gündem

Fatih Portakal Ekranlara Geri Döndüğünü Açıkladı: İşte Yeni Adresi

Fatih portakal YouTube kanalı

Fox TV’den ayrılan Fatih Portakal haberciliğe devam kararı aldığını açıkladı. En kısa zamanda tekrardan izleyicilerle buluşacağını söyleyen Portakal’ın yeni yayın adresi YouTube kanalı olacak.

Haberciliğe ve sorunların üzerine gitmeye devam edeceğini duyuran Portakal ayrıca özel röportajlarının da olacağını belirtti.

Seçim Barajı Düşürülüyor Mu? Hürriyet Yazarı Selvi’den Önemli Açıklamalar

Fatih Portakal: İnsanlara Ulaşmanın Bir Sınırı Yok

Ünlü haber spikeri Fatih Portakal, haberciliğe devam edeceğini kendi kişisel sosyal medya adresinden yaptığı paylaşımla duyurdu. YouTube’da 20 günde 200 bin takipçiye ulaştığını duyuran Fatih Portakal, yeni haberlere ve röportajlara kendisine ait YouTube kanalında devam edeceğini ifade etti.

Portakal’ın açıklaması şu şekilde:

İşte AK Parti’ye Yakın Şirketin İki Kez Yaptırıp Yayınlamadığı Seçim Anketi

20 Günde 200 Bin Aboneyi Geçtik

“Aslında emekli olduktan sonra, işi bıraktıktan sonra sosyal medyada olacağımı düşünüyordum ama bu kadar fazla olacağını düşünmüyordum. Özellikle YouTube’ta. Artık insanlara ulaşmanın bir sınırı yok, sadece televizyon ortamından yapılamayacağını görüyorsunuz. Bu yüzden YouTube’a girme kararı aldım. 20 günde 200 bin aboneyi geçtik.”

CHP’li Nazlıaka’dan Muhittin Böcek’in Sağlık Durumuna İlişkin Açıklama

Sorunları Ortaya Çıkarmaya Devam Edeceğim

“Burada yapmak istediğim yine sorunları ortaya çıkarmak ve üzerine gidip bilgisi olanlardan bilgi almak ve bunları sizlerle paylaşmak. Zaman zaman canlı yayına konuklar da alacağım. Hepinizin sesini duyuracağım.”