Connect with us

Gündem

Türk Telekom’dan Mobil Abonelere 10 GB’lık ‘Özür’ Hediyesi

türk telekom özür deprem 10 gb

İstanbul’da dün gerçekleşen 5.8 şiddetindeki deprem sonrası, uzun saatler servis hizmeti sağlayamayan Türk Telekom, özür mesajının ardından mobil abonelere 10 GB internet tanımlanacağını duyurdu.

Abonelerine yaklaşık 12 saat hizmet veremeyen Türk Telekom, sosyal medyada eleştirilerin ana odak noktası olmuştu. Türk Telekom’dan yapılan yeni açıklamada, yaşanan olumsuzluğu telafi etmek için tüm mobil abonelere 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplamda 10 GB mobil internet tanımlanacağı belirtildi.

2 Ay Boyunca Aylık 5 GB, Toplam 10 GB Mobil İnternet Tanımlanacak

Türk Telekom’dan yapılan duyuru şu şekilde:

“Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Gündem kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/gundem/

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.