Connect with us

Spor

2018 Dünya Kupası’nın En Güzel Golü, Pavard’ın Golü Seçildi

Rusya’da gerçekleştirilen 2018 Dünya Kupası’nın en güzel golü belli oldu. FIFA’nın kendi internet sitesinde yaptığı oylamada, 64 maçta atılan 189 gol, 3 milyondan fazla kişi tarafından oylandı.

4 – 3  biten Fransa – Arjantin maçının Fransa adına 2.golünü atan Benjamin Pavard’ın golü, 2018 Dünya Kupası’nın en güzel golü seçildi.

Benjamin Pavard Kimdir?

22 yaşındaki genç Fransız oyuncu, Dünya Kupası’nda Fransa adına 5 maçta 90 dakika görev yaptı. 2016 yılında Fransa Ligue 1 takımı Lille’den, Almanya Bundesliga’dan Stuttgart’a transfer olan Pavard, Stuttgart forması altında sağ bek ve ön libero olarak görev yapmaktadır.

FIFA, Twitter Hesabından Duyurdu

İşte 2018 Dünya Kupası’nın En Güzel Golü

Kaynak: Video, FIFA’nın resmi Youtube kanalı FIFATV’den alınmıştır.

Video kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/video/

Spor kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/spor/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  A’dan Z’ye 2018 - 2019 Turkish Airlines EuroLeague
reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Politika

CHP Spor Kurulu Danışma Meclisi 14 Aralık’ta Toplanıyor

CHP SPOR KURULU

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez bünyesinde oluşturulan ve başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya’nın yaptığı Spor Kurulu 14 Aralık’ta CHP Genel Merkezi’nde toplanıyor.

Periyodik olarak toplantılarını düzenleyen kurul, yürütme kurulu, yönetim kurulu ve danışma kurulu şeklinde üç ayrı organla birlikte toplantılarına devam ediyor. En son 4 Aralık 2019 tarihinde İstanbul’un Avcılar ilçesinde yürütme kurulu toplantısını gerçekleştiren Spor Kurulu, 14 Aralık Cumartesi günü genel merkezde “Spor Kurulu Danışma Meclisi” toplantısını gerçekleştirecek.

2020 Çalışma Programı Oluşturulacak

Gerçekleşecek olan toplantının gündeminde illerde oluşturulacak spor kurullarının oluşumu, danışma kurullarının çalışma şekilleri, 2020 yılı çalışma programı gibi konular yer almaktadır.

14 Aralık saat: 10.00’da CHP Genel Merkezinde başlayacak olan toplantıda Spor Kurulu Başkanı Yıldırım Kaya’nın konuşması basına açık olduktan sonra toplantı basına kapalı olarak devam edecek.

Politika kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/politika/

Bu İçerik İlginizi Çekebilir  UEFA 2017/2018 Yılın Oyuncusu Adayları Açıklandı
Okumaya devam et