Connect with us

Genel

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: 7 İnsanımız Daha Hayatını Kaybetti

fahrettin koca son dakika

‘Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ‘‘SON 24 SAATTE 3.672 test sonuçlandı. 293 yeni tanı kondu. Çabalarımıza rağmen, hastalığa yenik düşen 7 insanımız daha oldu. GENÇLERE UYARIMIZ VAR: Salgının dışında değilsiniz. Hayatınızı yavaşlatın. Risk ortamına girmeyin. Riski evinize taşımayın. Evde kalın. Hayat eve sığar” açıklamasını yaptı.

Sağlık Bakanı’nın açıklamaları sonrası koronavirüs kaynaklı hayatını kaybedenlerin sayısı 37’ye, toplam vaka sayısı 1529’a yükseldi.

Gündem kategorisindeki diğer haberler için: http://k2haber.com.tr/category/gundem/

reklâm
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

CHP’li İsim Koronavirüs’ten Hayatını Kaybetti

Eski milletvekili Koronavirüs'ten hayatını kaybetti

25 Mart’ta koronavirüse yakalandığını ve tedavi altına alındığını açıklayan eski SHP Milletvekili Yusuf Kenan Sönmez yaşamını yitirdi.

Aynı zamanda CHP İstanbul eski İl Başkan Yardımcısı olan Sönmez’in vefatı, partilileri üzüntüye boğdu. Vefat haberini CHP Milletvekili Mahmut Tanal twitter hesabından duyurdu.

Mahmut Tanal, Sönmez’in vefatını “CHP İstanbul eski İl Başkan Yardımcımız ve SHP 18. Dönem Milletvekili Kenan Sönmez Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Merhuma Allah’tan rahmet diliyorum. Aileye, sevenlerine ve dostlarına sabır diliyorum.” sözleri ile duyurdu.

Yusuf Kenan Sönmez Kimdir?

Sönmez,  1948 Zonguldak doğumlu Türk siyasetçidir. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme, Muhasebe Bölümü mezunudur.

Özel Sektör Yöneticiliği, Serbest Ticaret, Türkiye Büyük Millet Meclisi 18. Dönem İstanbul Milletvekilliği yapmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Okumaya devam et