Bizi Takip Edin

Kültür

The Old Guard: Charlize Theron’un Yer Aldığı Yeni Netflix Filmi

the old guard charlize theron

Charlize Theron’un yer aldığı Netflix orijinali The Old Guard, 10 Temmuz 2020 Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Andy (Charlize Theron) isimli bir savaşçı önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, sebebini bilmedikleri bir ölümsüzlüğe sahiptir. Yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi veren ekip, acil bir görev için çağrıldığında bir anda ifşa olur. Ekip, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) isimli asker, grubu içinde olduğu tehlikeden kurtarmanın mücadelesini verecek.

Cursed: Netflix’in Yeni Fantastik Dizisi

The Old Guard: Cesur ve Aksiyon Dolu Bir Öykü

Greg Rucka’nın çok sevilen çizgi romandan uyarlanan ve Gina Prince-Bythewood (Love & Basketball, Işıklar Altında) tarafından yönetilen The Old Guard, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik ediyor.

Dizinin yönetmenliğini Gina Prince-Bytewood üstlenirken yapımcılığını David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Charlize Theron, AJ Dix, Beth Kono ve Marc Evans gerçekleştiriyor.

Aşk 101: Netflix’in Tartışma Yaratan Dizisi

the old guard charlize theron netflix

Filmin Resmi Fragmanı Yayınlandı

Oyuncu Kadrosu

Charlize Theron, Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts ve Chiwetel Ejiofor

La Casa de Papel’in Yaratıcısından Netflix İçin Yeni Dizi: White Lines

Charlize Theron Kimdir?

7 Ağustos 1975’de Güney Afrika’nın Benoni adlı şehrinde dünyaya geldi. Theron 15 yaşında iken annesi bir tartışma esnasında babasını vurdu ve babası hayatını kaybetti. Annesi nefs-i müdafaa gerekçesiyle ceza almadı. Bu olaydan sonra aktris, İtalya’ya giderek modellik yapmaya başladı. Milano’da bir ajansla anlaştıktan sonra birçok ünlü magazin dergisine kapak oldu. Theron, 6 yaşında bale dersleri almaya, 16 yaşında ise modellik yapmaya başladı. Bir bankadaki görevliyle hararetli bir tartışma yaşarken oyuncu menajeri John Crosby tarafından keşfedildi. 2 Days in the Valley adlı bir filmle ilk ciddi oyunculuk tecrübesini yaşayan aktris, asıl ününe başrollerini Keanu Reeves ve Al Pacino’nun paylaştığı, 1997 yapımlı “Şeytanın Avukatı ” filmiyle kavuştu.

Cani filmindeki Aileen rolüyle akademi tarafından En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ına layık görülen Theron, oyunculuğunun yanı sıra yardımseverliği ile de tanıyor. Birçok yardım kampanyasında başı çeken isimlerden olan oyuncu aynı zamanda 2012 yılında Jackson adında bir çocuğu evlat edinmişti.

Prometheus, Hancock, North Country, Young Adult, Pamuk Prenses ve Avcı gibi önemli filmlerde yer aldıktan sonra tekrar büyük bir çıkış yaptığı Oscarlı aksiyon filmi Mad Max: Fury Road’da başrol karakter Furiosa’yı canlandırdı.

2020’de Netflix’te Yayınlanacak Dizi ve Filmler Açıklandı

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.