Bizi Takip Edin

Yerel

Başkan Rıza Akpolat’tan LÖSEV’e Kurban Bayramı Bağışı

LÖSEV

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, her yıl gibi bu yıl da kurban bayramı bağışını LÖSEV – Lösemili Çocuklar Vakfı’na yaptı.

Lösemili Çocuklar Vakfını ziyaret eden Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, lösemiden iyileşmiş ve lösemili çocukların annelerinin el emeği ürünlerin satıldığı LSV Dükkanı da gezdi. Başkan Akpolat, çağrıda bulunarak herkesi LÖSEV’e destek olmaya davet etti.

Rıza Akpolat: ‘Her Bağış Lösemili Çocuklara Can Olsun’

Başkan Akpolat sosyal medya hesabından bir video paylaşarak şu sözlere değindi: ‘’Her yıl olduğu gibi bu yıl da Lösemili Çocuklar Vakfı’na kurban bağışında bulunduk. Siz de LÖSEV’e bağışta bulunarak veya LSV Dükkân’dan alışveriş yaparak lösemili çocuklarımıza destek olabilirsiniz.’’

Başkan Akpolat: ‘Ortaköy Vadisi’ Projesini Hayata Geçireceğiz

LÖSEV Kurban Kesmek Yerine Kurban Bayramı Bağışı Kabul Ediyor

Yıl boyunca et yardımlarını aralıksız sürdüren LÖSEV, önce sağlıklı beslenme mottosuyla Beşiktaş’ta bulunan İstanbul İrtibat Ofisi’nde LÖSEV’e kayıtlı ailelere et desteğinde bulunuyor. LÖSEV her yıl et kombinalarına giderek vekâleten kurban kesimi yaptırıyor. Etler ise lösemili ve kanserli çocuklara, ailelerine ve yetişkin kanser hastalarına dağıtılıyor. Sözel ya da yazılı olarak verilen vekâlet, kurban ibadeti için yeterli oluyor. LÖSEV kurban kesmek yerine bağışları ‘Kurban Bayramı Bağışı’ olarak da kabul ediyor. Çocukların ücretsiz tedavi alarak iyileşmeleri için maddi bağışlar da Kurban Bayramı Bağışı adı altında kabul ediliyor.

Başkan Akpolat, çağrıda da bulunarak herkesi LÖSEV’e destek olmaya davet etti.

Beşiktaş’ın Meydanları Denizle Buluşuyor