Bizi Takip Edin

Politika

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Kırklareli’ne Geliyor

gara şehitleri chp grup toplantısı canlı yayın

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Eylül Perşembe günü Kırklareli’nde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya gelecek.

Kılıçdaroğlu’nun Kırklareli programıyla ilgili, CHP Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer bir basın açıklamasında bulundu.

İl Başkanı Güncer, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin çeşitli illerinde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle görüşüyor. Salon toplantısı şeklinde gerçekleşen bu toplantılarda Genel Başkanımız birebirde toplumun her kesimiyle iletişim kurarak genel ve bölgesel sorunları ilk ağızdan dinliyor. 16 Eylül Perşembe günü bu toplantılardan biri de ilimizde gerçekleşecek.

CHP’li Güncer’den ‘Erken Seçim’ Çağrısı: ‘Türkiye, Bu Düzene Mahkum Değil!’

Balkan Masası CHP Alaaddin Güncer

Lüleburgaz Göç Anıtı Açılışını Gerçekleştirecek

Güncer, Kılıçdaroğlu’nun Kırklareli programı detaylarına ilişkin, “Genel Başkanımızın Kırklareli programı saat: 11.00’de Kırklareli Paşa Cafe’de muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle olacak. Ardından saat: 15.00’te Lüleburgaz Göç Anıtı açılışını gerçekleştirdikten sonra saat: 15.30’da Lüleburgaz Kadın Akademisi’nde Trakya Bölgesi’nin çeşitli yerlerinden gelen Roman dernek başkanları ve kanaat önderleriyle bir araya geldikten sonra Genel Başkanımızın Kırklareli programı tamamlanacak. Kırklareli İl Örgütü olarak ilçe örgütlerimizle muhtarlarımıza, STK temsilcilerimize ve kanaat önderimize davetiyelerini ulaştırıyoruz.” ifadelerini kullandı.